Tribal ESSW13

3 g
Barva
ocelová

• , zakoupeno v Šperky.cz

Dobré malé,takové jsempotřebovala. Mám naušnici za ucho a tak jsem chtěla pecku do dirky ,aby to nebylo prázdné místo kde je v uchu dirka a super

• Jednoduché a krásné
    • -

Doporučuji!

• , zakoupeno v Šperky.cz

• hezčí než na obrázku :)
    • malé a nenápadné - dají se nosit s čímkoliv
    • výborná cena

Podle obrázku jsem nevědděla, co vůbec můžu čekat, ale jsem nadmíru spokojená. A navíc za tu cenu? Úžasný!

Určení
na puzetu
3 g
Barva
ocelová

Jednoduché ocelové pecky jsou vyrobené z chirurgické oceli 316 L. Náušnice mají leštěný povrch.zapínání  pomocí puzet. Rozměr náušnic si zvolte v rolovacím menu.

• Materiál: stainless steel
  • Povrchová úprava: lesk
  • Rozměr: 0,8*2mm / ,8*3mm / ,8*4mm
  • Zapínání: ocelová puzeta

• Jednoduché a krásné
    • -

Doporučuji!

• , zakoupeno v Šperky.cz

• hezčí než na obrázku :)
    • malé a nenápadné - dají se nosit s čímkoliv
    • výborná cena

pekne

moc hezké

• , zakoupeno v Šperky.cz

• minimalistické, hezké, podle mých představ